Results 1 to 5 of 5
    Community Member

Default Hungarian Roleplayers Club

Sziasztok a Thelanis szerveren egy √ļj magyar guildet alap√*tottunk Hungarian Roleplayers Club n√©ven. Vagyunk p√°ran, b√°r egyelőre csak √ļj j√°t√©kosokb√≥l √°ll a csapat. Szeretn√©nk egyelőre egy nagy gyűjtő-guildk√©nt műk√∂dni a szerveren √©s a lehető legt√∂bb honfit√°rsat toborozni majd k√©sőbb el√©rni a legt√∂bbet amire telik. Aki csatlakozna, keresse fel Rastommy-t, vagy l√°togassa meg weboldalunkat:

http://ddohrc.guildlaunch.com/

Peace

Community Member

Quote Originally Posted by Rastommy View Post
    Sziasztok a Thelanis szerveren egy √ļj magyar guildet alap√*tottunk Hungarian Roleplayers Club n√©ven. Vagyunk p√°ran, b√°r egyelőre csak √ļj j√°t√©kosokb√≥l √°ll a csapat. Szeretn√©nk egyelőre egy nagy gyűjtő-guildk√©nt műk√∂dni a szerveren √©s a lehető legt√∂bb honfit√°rsat toborozni majd k√©sőbb el√©rni a legt√∂bbet amire telik. Aki csatlakozna, keresse fel Rastommy-t, vagy l√°togassa meg weboldalunkat:

http://ddohrc.guildlaunch.com/

Peace
    K√°r hogy thelanison vagytok.
    ~~~ R E V E N A N T S ~~~
    Ayspam Life #27/27(Completionist Sorc), Aycare Life #10/10(Evoker FvS), Ayplink Life #22/22(Completionist to be decided), Aygo Life #14/14(Helvesbarian)

Community Member kisnord's Avatar

Hello. Sz√*vesen csatlakozn√©k hozz√°tok, regisztr√°ltam a honlapon, de valami√©rt nem enged a toborz√≥ f√≥rumba postolni. Ugyanezzel a nick-kel regisztr√°ltam, főkarakterem: Schegg.

Community Member

Default Re csatlakoz√°s

Quote Originally Posted by kisnord View Post
    Hello. Sz√*vesen csatlakozn√©k hozz√°tok, regisztr√°ltam a honlapon, de valami√©rt nem enged a toborz√≥ f√≥rumba postolni. Ugyanezzel a nick-kel regisztr√°ltam, főkarakterem: Schegg.

Szia, jelentkez√©sed l√°ttam √©s elfogadtam. Az√©rt nem tudt√°l postolni a f√≥rumra mert rosszul √°ll√*tottam be √©s csak a regisztr√°ci√≥d j√≥v√°hagy√°sa ut√°n lehet. K√ľld√∂k guild invet a j√°t√©k post√°j√°n kereszt√ľl.

Community Member

Default bump

bump